Psycholożka, interwentka kryzysowa, Terapeutka TSR w procesie certyfikacji, mentorka. Pracuje w podejściu Skoncentrowanym na Rozwiązaniach z osobami dorosłymi i parami. Współzałożycielka „Jesteś Ważna”

Absolwentka 3-letnich studiów licencjackich z Socjologii i 5-letnich studiów magisterskich z Psychologii Społecznej ze specjalizacją Gender Studies, na warszawskim Uniwersytecie Humanistycznym SWPS.

Ukończyła studia podyplomowe na kierunku Wsparcie Psychologiczne i Interwencje Kryzysowe a także szkolenie pierwszego i drugiego stopnia w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach prowadzonego przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach CTSR w Warszawie oraz Szkolenie z Terapii Par w LETSR. Aktualnie kontynuuje ścieżkę certyfikacyjną w tym podejściu w ramach Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR).

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywała podczas stażu w Ursynowskim Centrum Terapii Krótkoterminowej prowadząc konsultacje indywidualne dla osób dorosłych oraz par, z którym obecnie współpracuje. Nieustannie podnosi też swoje kwalifikacje, uczestniczy w warsztatach i szkoleniach poszerzających warsztat pracy. Swoją pracę poddaje superwizji.

Współpracuje z Ogólnopolskim Pogotowiem dla Ofiar Przemocy w Rodzinie “Niebieska Linia” oraz Instytutem Zdrowia Mentalnego. Prowadzi szkolenia i webinary z zakresu zdrowia psychicznego dla firm.

W warszawskiej Akademią Artystyczną Barbary Wojciechowskiej prowadzi warsztaty z komunikacji dla młodzieży, a jako mentorka wspiera kobiety i nastolatki w ramach programów mentoringowych Vital Voices Chapter Poland.

Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR. Pracuje zgodnie z wymogami stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kodeks Etyczny Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Prywatnie jest miłośniczką wyśmienitej kawy i klasycznej elegancji. W wolnych chwilach pisze o modzie oraz prowadzi warsztaty i szkolenia z Dress Codu oraz Kreowania Wizerunku w ramach naszego Instytutu Psychologii Stylu. Kocha operę, bez książek nie wyobraża sobie życia, podziwia malarstwo Hieronima Boscha a fascynuje ją … piłka nożna. Buty to jej największa słabość 🙂