Trudne momenty czy sytuacje kryzysowe mogą niespodziewanie pojawić się w życiu każdej z nas. Pojawiając się znienacka wywracają życie „do góry nogami” utrudniając radzenie sobie z codziennymi obowiązkami. Kobietom nadal szczególnie trudno jest w takich momentach poprosić o pomoc. Wpajane nam przekonania skutecznie utrudniają podjęcie decyzji, znalezienie najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania, czy po prostu opowiedzenie komuś o swoich problemach.

Natłok obowiązków związanych z łączeniem pracy zawodowej, opieki nad dziećmi, prac domowych, tworzenie dobrych relacji, związków i życia rodzinnego nie sprzyja poświęcaniu czasu sobie samej oraz własnym potrzebom. My chciałybyśmy abyś zauważyła, że Ty też JESTEŚ WAŻNA! Bo od tego czy i jak zadbasz o siebie zależy to jak poradzisz sobie z tym co

Ponieważ wiemy jak skomplikowane dla wielu kobiet jest sprostanie oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez codzienność stworzyłyśmy przestrzeń wsparcia w obszarach, które jak wynika z naszego doświadczenia, są szczególnie przydatne dla każdej z nas.

Dlatego w naszej ofercie znalazły się: konsultacje psychologiczne, coachingowe, prawne oraz mediacyjne.

Konsultacje i autorskie warsztaty!

Prowadzimy zarówno konsultacje indywidualne jak i szkolenia oraz warsztaty dla grup (także dla korporacji), zaś wsparcie psychologiczne i coachingowe jakie zapewniamy mogą być nie tylko bazą do budowanie dobrego samopoczucia ale też kanwą do rozmów na temat zmian oraz szukania własnej ścieżki samorozwoju i szczęścia.

Mamy nadzieję, że nasza wiedza, którą chętnie dzielimy się podczas warsztatów i sesji indywidualnych zainspiruje Was do przemiany i działania mającego na celu odnalezienie nowych ścieżek samorealizacji, odkrywania siebie, pozbycia się uprzedzeń i negatywnych wyobrażeń na swój temat oraz szukania rozwiązań w zgodzie ze swoimi potrzebami.

Wszystkie przygotowane przez nas warsztaty oraz każda sesja indywidualna opracowana została tak – abyście poczuły się silne, spełnione i ważne!

Jesteś Ważna – odważ się działać!

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia każdej z nas, w obszarach które w danym momencie tego wymagają.

Chciałybyśmy też pomóc Wam:

  • Uzmysłowić sobie to, co jest akurat dla Was w życiu naprawdę ważne, a co jest tylko niepotrzebnym obciążeniem.
  • Wskazać kierunek i cel, który jest gdzieś przed Wami, chociaż może w tej chwili go nie widzicie!
  • Pokazać, że każda z nas zasługuje na szczęście zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym.

Jesteśmy przestrzenią, w której znajdziecie profesjonalistki – jednocześnie osoby ciepłe, wspierające, empatyczne ale też ekspertki w swojej dziedzinie z ogromnym zapleczem wiedzy i kompetencji, które wspomogą swoim doświadczeniem w chwilach trudnych i kryzysowych.

Zapraszamy do kontaktu. Dla nas JESTEŚ WAŻNA!

Kasia i Olga