Certyfikowana Coach, Przedsiębiorczyni, Właścicielka Wydawnictwa A&K, absolwentka Fizyki na Uniwersytecie Warszawskim,

Współzałożycielka „Jesteś Ważna”

Absolwentka Studium Zawodowego Coacha Biznesu Novo, z sukcesem ukończyła program rozwojowy Coach Biznesu Novo, który jest częścią programu akredytowanego przez International Coach Federation.

W obszarze jej specjalizacji jest:

  • praca nad samooceną, wzmocnienie asertywności, wyznaczanie granic, eliminowanie uprzedzeń, przekonań i wyobrażeń na swój temat
  • wsparcie okołorozwodowe oraz w trudnych życiowych sytuacjach
  • praca nad balansem życia prywatnego i zawodowego
  • zmiana ścieżki kariery, przejście „na swoje”
  • praca nad poziomem stresu i coaching zdrowia (techniki oddechowe, mindfulness, Ayurveda)

Podczas konsultacji zapewnia empatyczną, ciepłą i wspierającą atmosferę tak, aby jej klientki mogły w bezpiecznym otoczeniu odnaleźć swój potencjał i wejść na nowe ścieżki samorealizacji.

Ukończyła studia na wydziale Fizyki na Uniwersytetu Warszawskiego, lata pracy w korporacji jako programista i analityk, zmieniła na prowadzenie własnej firmy – konceptu wydawniczego Wydawnictwo A&K, którego jest właścicielką i pomysłodawczynią. W ramach niego, napisała serię aktywizujących bajek dla dzieci oraz stworzyła wiele książek i pomogła wielu Autorom spełnić wydawnicze marzenia. Misja – jaką jest pomoc innym sprawiła, że wraz z Olgą Szarlińską stworzyła projekt skierowany do kobiet „Jesteś Ważna”, pragnących życia w zgodzie z samą sobą, niedeterminowanego przez otoczenie, wykształcenie, czy ograniczające opinie innych.

Warsztaty i sesje coachingowe prowadzi tak aby jej klientki poczuły się silne, spełnione i ważne! Swoje wieloletnie doświadczenie pracy w korporacji, również jako konsultant w firmach zewnętrznych oraz obecne doświadczenie przedsiębiorczyni, wykorzystuje jako kanwę do rozmów na temat zmian oraz szukania własnej ścieżki samorozwoju i szczęścia.