Trudne momenty czy sytuacje kryzysowe mogą niespodziewanie pojawić się w życiu każdej z nas. Pojawiając się znienacka wywracają życie „do góry nogami” utrudniając radzenie sobie z codziennymi obowiązkami. Kobietom nadal szczególnie trudno jest w takich momentach poprosić o pomoc. Wpajane nam przekonania skutecznie utrudniają podjęcie decyzji, znalezienie najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania, czy po prostu opowiedzenie komuś o swoich problemach.

Natłok obowiązków związanych z łączeniem pracy zawodowej, opieki nad dziećmi, prac domowych, tworzenie dobrych relacji, związków i życia rodzinnego nie sprzyja poświęcaniu czasu sobie samej oraz własnym potrzebom. My chciałybyśmy abyś zauważyła, że Ty też JESTEŚ WAŻNA! Bo od tego czy i jak zadbasz o siebie zależy to jak poradzisz sobie z tym co

Ponieważ wiemy jak skomplikowane dla wielu kobiet jest sprostanie oczekiwaniom i wyzwaniom stawianym przez codzienność stworzyłyśmy przestrzeń wsparcia w obszarach, które jak wynika z naszego doświadczenia, są szczególnie przydatne dla każdej z nas.

Dlatego w naszej ofercie znalazły się:

  • konsultacje psychologiczne
  • konsultacje coachingowe,
  • konsultacje prawne oraz mediacyjne.

Sprawdź naszą ofertę.