Psycholożka, pracuje z osobami dorosłymi w podejściu TSR-Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, wspiera kobiety we wczesnych etapach macierzyństwa oraz kryzysach rodzicielskich

Ukończyła Psychologię o specjalności Klinicznej i Zdrowia na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, posiada również tytuł magistra kulturoznawstwa, który uzyskała na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Odbyła I i II stopień szkolenia w podejściu TSR w Centrum PSR / SFA Center Poland.  W ramach stażu do certyfikacji w tym nurcie prowadziła terapię w Ursynowskim Centrum Terapii Krótkoterminowej w Warszawie. Obecnie kontynuuje proces certyfikacyjny.

Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem grup wsparcia “Urodziłam Życie” dla mam niemowląt, szczególnie ważna jest dla niej pomoc kobietom na wczesnych etapach macierzyństwa.

W swojej pracy kieruje się również założeniami Rodzicielstwa Bliskości.

Odbyła liczne szkolenia z zakresu wsparcia i pomocy psychologicznej w okresie okołoporodowym mi.in.:

  • Kurs trenerski grup wsparcia dla matek niemowląt w Fundacji Sto Pociech w Warszawie
  • Dziewięciomiesięczne seminarium dla specjalistów na temat psychologicznego wsparcia okołoporodowego w Laboratorium Psychoedukacji oraz inne szkolenia z tego zakresu

Jej doświadczenie zawodowe obejmuje również: pomoc osobom dorosłym, dzieciom i młodzieży w sytuacjach kryzysów psychicznych. Współpracowała z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę oraz z  Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego działającym w Fundacji Itaka – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach PSTTSR. Pracuje zgodnie z wymogami stawianymi przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Kodeks Etyczny Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Swoją pracę poddaje superwizji.

Prywatnie: mama dwójki maluchów, uwielbia spotkania w kręgach kobiet. Odpoczywa, gdy śpiewa i jest blisko natury.