Sesje coachingowe

Podczas sesji, w ciepłej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze wypracujesz własne strategie i rozwiązania tematów z którymi przychodzisz. Przy pomocy odpowiednio dopasowanych do Ciebie narzędzi wspólnie zajrzymy w głąb Ciebie i sprawdzimy, w którym miejscu leży sedno tematu, a następnie odkryjemy odpowiednie ścieżki do przejścia i przepracowania. Coach będzie Twoim wsparciem w realizacji celu, który sobie wyznaczysz.

Sesje, które oferujemy, oparte są o metodologię reprezentowaną przez ICF (International Coach Federation)

Wsparcie okołorozwodowe

Rozwód to jedno z najtrudniejszych chwil w życiu. Przyczyny mogą być różne, jednak każda z nich potrafi zostawić zadrę w sercu na wiele lat. Sam proces rozwodowy również potrafi przytłoczyć i sprawić, że trudno jest nam funkcjonować. Nasi eksperci ułatwią Ci przejście przez ten trudny czas. Podczas sesji coachingowych, nakreślisz ścieżkę, która ułatwi Ci niesienie tego bagażu i odrzucenie go w stosownym do tego czasie. Spotkania ułatwią zrozumienie swoich emocji, wyciszenie ich i nadaniu im odpowiedniego kierunku, który będzie można przekuć w działania pomocne w sprawczości do zarządzania tą sytuacją.

Rowój kariery

Zmiana pracy, szukanie własnego miejsca do dalszego rozwoju, rozwój własnej firmy, przejście „na swoje”, awans czy całkowita zmiana branży – to obszary, w których często czujemy się niepewnie, zastanawiamy się dokąd nas to zaprowadzi. Powodem chęci zmiany może być stres, mobbing na obecnym stanowisku, wypalenie obowiązkami, niedopasowanie naszej osoby do wykonywanego zawodu… Może to być też chęć rozwoju bo czujemy, że jest to odpowiedni moment i chcemy zrobić coś dla siebie ale też presja ze strony otoczenia… Jeśli chcesz sprawdzić w jakim punkcie jesteś, wytyczyć dalszą ścieżkę postępowania i pracy nad rozwojem kariery i zarządzić czasem tak aby stworzyć idealny plan dla Ciebie, uwzględniający Twoje potrzeby i predyspozycje zapraszamy na sesje coachingowe z rozwoju kariery.