Mentor Porozumienia bez Przemocy (NVC), Coach, HR-owiec, Lider Projektów

Ukończyła Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Technicznym w Krakowie, AGH. Mając szerokie doświadczenie w HR, prowadząc globalne projekty, podjęła decyzję o wyjściu ze świata korporacji, aby realizować swoje marzenie o wspieraniu innych. Zdobyła zawód Coacha Biznesu w akredytowanej przez ICF szkole coachingu „Pracowania NOVO”, oraz weszła w świat Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC), ucząc się od najlepszych i doświadczonych trenerów oraz wykorzystując to podejście w swoim życiu. Doceniając transformacyjną moc NVC, obecnie jest promotorem tego podejścia. Organizuje warsztaty ze świadomej komunikacji (na małej wyspie w Tajlandii) – wspiera ludzi szukających wsparcia w budowaniu, leczeniu lub pogłębieniu relacji ze sobą samym i/ lub innymi.

Poprzez swoje usługi coachingowe i mentoringowe umożliwia klientom rzetelne przygotowanie się do prowadzenie trudnych rozmów prywatnych i zawodowych. Korzystając z podejścia NVC, skutecznie wpływa na zmianę perspektywy postrzegania siebie i innych, rzuca nowe światło na ludzkie zachowania i reakcje oraz pomaga opanować umiejętność autentycznej i empatycznej komunikacji.

Korzystając z jej wsparcia wejdziesz na ścieżkę samopoznania, akceptacji i transformacji prowadzącej do świadomego życia i świadomej komunikacji. Razem możecie budować, naprawiać lub pogłębiać ważne relacje, pokojowo rozwiązywać konflikty i tworzyć świat wokół siebie, w którym dominuje zrozumienie, empatia i współczucie.